(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Реорганізація установи і звільнення працівників: коли індексація зберігається

http://tinyurl.com/y2p389dl
У районному управлінні Пенсійного фонду проводиться реорганізація. Деякі працівники були звільнені з посад на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП, а потім прийняті на роботу. Інших же звільнено за переведенням (п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП). Чи збережеться за прийнятими працівниками фіксована сума індексації, якщо підвищення заробітної плати не відбувається?

Насамперед зазначимо: ст. 36 КЗпП встановлює, що в разі зміни власника підприємства, а також реорганізації підприємства (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП.

Таким чином, згадана стаття (ст. 36) вказує на те, що у всіх перерахованих вище випадках звільнення працівників проводитися не повинно, якщо при цьому не відбувається скорочення чисельності або штату співробітників.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
реорганізація, звільнення працівника, переведення працівника, прийняття на роботу, індексація зарплати додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті