Теми статей
Обрати теми

Реорганізація установи і звільнення працівників: коли індексація зберігається

Мирний Іван, експерт з питань трудового права
У районному управлінні Пенсійного фонду проводиться реорганізація. Деякі працівники були звільнені з посад на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП, а потім прийняті на роботу. Інших же звільнено за переведенням (п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП). Чи збережеться за прийнятими працівниками фіксована сума індексації, якщо підвищення заробітної плати не відбувається?

Насамперед зазначимо: ст. 36 КЗпП встановлює, що в разі зміни власника підприємства, а також реорганізації підприємства (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП.

Таким чином, згадана стаття (ст. 36) вказує на те, що у всіх перерахованих вище випадках звільнення працівників проводитися не повинно, якщо при цьому не відбувається скорочення чисельності або штату співробітників.

Якщо при реорганізації підприємства, установи, організації у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці працівник звільнений за переведенням на підставі п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП, то право на індексацію його заробітної плати зберігається.

Так, «переведеним» працівникам новим п. 102 (діє з 21.06.2012 р.) Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 (далі — Порядок № 1078), надано можливість на новому місці роботи отримувати збережену за ними суму індексації у разі, якщо підвищення зарплати на новій посаді буде менше можливої суми індексації у місяці переведення.

Пунктом 102 Порядку № 1078 встановлено: якщо в результаті переведення сума збільшення зарплати менше, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, то сума індексації зберігається. При цьому слід враховувати положення п. 5 Порядку № 1078. Інакше (сума збільшення зарплати більше, ніж сума можливої індексації) місяць стає базовим.

Таким чином, якщо в результаті переведення працівника його зарплата на новому місці роботи:

— не збільшується (або зменшується), то суми індексації, які визначені за попереднім місцем роботи, зберігаються. При цьому залишається старий базовий місяць;

— збільшується, але на суму меншу, ніж сума індексації, що нараховується раніше за попереднім місцем роботи, то в цьому (базовому) місяці працівнику слід визначити фіксовану суму індексації (якщо вона ще не була визначена). У разі коли працівник має право на фіксовану суму індексації, вона збережеться у нього. Місяць переведення вважається базовим;

— збільшується, але на суму більшу, ніж сума індексації, що нараховується раніше за попереднім місцем роботи, то такий місяць переведення вважається базовим і індексація не нараховується (працівник втрачає право на індексацію).

Якщо ж у результаті реорганізації установи у зв’язку із змінами виробництва і праці працівник звільнений на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП, а потім прийнятий на роботу в іншу установу, то індексація його зарплати проводиться як для новоприйнятих працівників. Згідно з п. 101 Порядку № 1078 обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації новоприйнятих працівників здійснюється з місяця їх прийняття на роботу. Тому для таких працівників мова про збереження суми індексації не йде.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі