(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Оцінювання & атестація: нюанси проведення в ОМС

http://tinyurl.com/y5awboal
Законом про службу в ОМС та Типовим положенням про атестацію визначено періодичність проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування (один раз на 4 роки) та наведено вичерпний перелік осіб, що не підлягають атестації. Також Типовим положенням про атестацію передбачено проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами покладених на них завдань у період між атестаціями. Чи підлягають щорічному оцінюванню посадові особи у році, в якому проводиться чергова атестація? Чи підлягають щорічній оцінці посадові особи органів місцевого самоврядування, які відповідно до Типового положення про атестацію не проходять атестацію?

Пункт 3 Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2001 р. № 1440 (далі — Типове положення), передбачає, що у період між атестаціями під час підбиття підсумків роботи органу за рік проводиться щорічна оцінка виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань.

Атестація та щорічна оцінка за змістом мають відмінності, зокрема в частині покладених на них завдань. Атестація проводиться з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та відповідальності за доручену справу, а щорічна оцінка здійснюється з метою поліпшення добору та розстановки кадрів, розвитку ініціативи, планування кар’єри, вдосконалення процесу планування та організації діяльності як посадової особи, так і органу місцевого самоврядування в цілому, виявлення організаційних проблем.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
орган місцевого самоврядування, посадові особи, атестація, щорічне оцінювання додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті