(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
22/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Про законність розголошення персональних даних у структурі виконавчих органів однієї ради

http://tinyurl.com/y4braum9
На адресу нашої редакції надійшло таке запитання: «Чи підпадає інформація про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні під дію Закону України від 01.06.10 р. № 2297-VI «Про захист персональних даних» та наскільки законні підстави відмови департаменту реєстраційних послуг N-ської міської ради щодо надання такої інформації районним адміністраціям N-ської міської ради як органу приватизації?». Давайте знайдемо відповідь.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон про персональні дані — Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Закон про демографічний реєстр — Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 р. № 5492-VI.

ЗАКОНОДАВЧІ ВИМОГИ

Насправді відповідь на це запитання лежить не тільки в площині Закону про персональні дані, а в системному застосуванні законодавства, що визначає порядок роботи з інформацією.

Згідно зі ст. 2 Закону про персональні дані персональні дані — відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону України від 02.10.1992 р. № 2657-XII «Про інформацію» до конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
персональні дані, захист персональних даних, надання інформації, виконавчі органи, державний демографічний реєстр додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті