Вихідна допомога: коли, кому і скільки?

В обраному У обране
Друк
Мирний Іван, експерт з питань трудового права
Держслужбовець Серпень, 2019/№ 8
Звільнення — справа непроста. Іноді воно вимагає від нас чимало сил. Але як би бурхливо не відбувався розрив відносин з роботодавцем, працівник, який звільняється, повинен отримати усе, що йому належить. Щонайменше — кровно зароблену зарплату. При цьому він може навіть не підозрювати, що в деяких випадках йому належить ще й вихідна допомога. В яких випадках, в якому розмірі і коли виплачується така допомога, ми розповімо в статті.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

КЗпП — Кодекс законів про працю України.

Закон № 889 — Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889.

Закон № 107 — Закон України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. № 107-VI.

Закон № 796 — Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 р. № 796-XII.

Порядок № 936 — Порядок використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року № 936.

ПІДСТАВИ ДЛЯ ВИПЛАТИ

Вихідну допомогу виплачують працівникам при розірванні трудового договору. Проте її виплачують не завжди, а тільки при звільненні за відповідними підставами. Такі підстави, а також мінімальний розмір вихідної допомоги, яка має бути виплачена, прописані в ст. 44 КЗпП.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити