(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/27
Держслужбовець
Держслужбовець
Січень , 2019/№ 1

Лікарняний та «дитяча» відпустка

У працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років, є ще старша дитина 7 років. Чи оплачуватиметься їй листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною, якщо захворіє одна дитина?

Хвороба молодшої дитини. Медичні установи при видачі листків непрацездатності керуються Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455 (далі — Інструкція № 455).

У ній чітко зазначено, що під час відпустки до 3 років лікарняний лист по догляду за хворою дитиною не видається (п.п. «б» п. 3.15 Інструкції № 455).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
відпустка для догляду за дитиною до 3 років, листок непрацездатності, догляд за хворою дитиною, оплата лікарняного додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті