(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
23/27
Держслужбовець
Держслужбовець
Січень , 2019/№ 1

Про призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності

http://tinyurl.com/y63cm46s
Лист Фонду соціального страхування України від 10.09.2018 р. № 6-14/Н-1231з-1589 (витяг)

<…>

Відповідно до статті 15 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 р. № 1105 (далі — Закон України № 1105) роботодавець зобов’язаний надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення згідно з цим Законом.

Абзацом другим частини 1 статті 19 Закону України № 1105 визначено право громадян на матеріальне забезпечення і соціальні послуги із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, яке виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи строк випробування і день звільнення), якщо інше не передбачене законом.

Матеріальне забезпечення зі страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), цивільно-правового договору та на інших підставах, передбачених законом, призначається і надається за основним місцем роботи (діяльності) (стаття 30 Закону України № 1105).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
допомога з тимчасової непрацездатності, листок непрацездатності, закінчення робочого дня, нарахування лікарняних додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті