(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
26/27
Держслужбовець
Держслужбовець
Січень , 2019/№ 1

Досягнення, проблеми, перспективи інспекторів праці

http://tinyurl.com/y43mo44k
Які досягнення інспекторів праці є сьогодні? З якими проблемами вони стикаються в різних ОМС і ОТГ під час виконання нових функцій? Безумовно, набутий досвід їх практичної діяльності щодо захисту трудових прав жителів територіальної громади може стати актуальним та суспільно важливим для інших читачів. Тож ми продовжуємо інформувати вас про практику роботи інспекторів праці.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

КЗпП — Кодекс законів про працю України.

Закон № 5067 — Закон України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI.

Порядок — Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р. № 509.

ШТРАФИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509 (в редакції від 16.05.2017) затверджено Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Тож розглянемо деякі нюанси, які безпосередньо стосуються органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та територіальних органів Держпраці.

Цей Порядок визначає механізм накладення на суб’єктів господарювання та роботодавців штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, передбачених частиною другою статті 265 КЗпП та частинами другою — сьомою статті 53 Закону № 5067-VI (далі — штрафи).

Штрафи накладаються Головою Держпраці, його заступниками, начальниками управлінь і відділів Держпраці та їх заступниками (з питань, що належать до їх компетенції), начальниками територіальних органів Держпраці та їх заступниками, керівниками виконавчих органів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та їх заступниками (далі — уповноважені посадові особи).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, порушення законодавства про працю, зайнятість населення, захист трудових прав, інспектори праці, накладення штрафів, фінансова відповідальність додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті