Чи є необхідність у Типовій формі посадової інструкції державних службовців?*

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі НАДС отримав значну кількість запитів з боку служб управління персоналом та державних службовців щодо потреби у формуванні єдиного підходу до розроблення посадових інструкцій державних службовців.

* Матеріал підготовлено Генеральним департаментом з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства з питань державної служби.

Окрім того, за результатами опитування працівників служб управління персоналом щодо виявлення потреб у наданні методологічної допомоги у листопаді 2018 року визначено, що серед актуальних питань є необхідність надання методологічної допомоги у розробленні посадової інструкції.

Саме тому Генеральним департаментом протягом березня-квітня 2019 року проведено опитування, яке мало на меті зібрати практичний досвід служб управління персоналом державних органів для підготовки якісного нормативно-правового акта.

В опитуванні взяло участь 570 працівників служб управління персоналом, з них представники державних органів, рівень юрисдикції яких: територія одного або кількох районів, міст обласного значення (43 %); територія однієї або кількох областей, міста Києва або Севастополя (44,4 %) та вся територія України (12,6 %) (рис. 1).

Рис. 1. Розподіл респондентів за рівнем юрисдикції державного органу

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити