Запит прокурора: зразок відповіді про відмову

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
Час іде, а віз у деяких регіонах і нині там. Звернень до редакції нашого видання з моменту прийняття нового Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 р. № 1697-VII не стає менше. Здавалося б, ця тема настільки вже проаналізована й по літерах розкладена, але ні. Органи прокуратури як направляли звернення ОМС, так і направляють. Як вимагали надавати проекти рішень, рішення та договори, так і далі це роблять, прикриваючись статтею 23 свого профільного закону. Ще при цьому намагаються встановити строки, протягом яких ОМС має надати перелік запитуваних документів. Іноді такий строк становить один день. Пропонуємо до вашої уваги типову відповідь на такі запити.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон про прокуратуру — Закон України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 р. № 1697-VII.

Закон про ОМС — Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 01.05.97 р. № 280/97-ВР

СПОЧАТКУ — ТЕОРІЯ

Доречно зазначити, що запити прокурорів стають все «цікавішими» та більш нормативно підкріпленими.

Так, із останніх шедеврів прокурорської думки:

«Під час моніторингу публічної інформації у загальнодоступній мережі Інтернет на сайті громади було встановлено порушення вимог ч. 11 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині обов’язкового оприлюднення проектів актів органів місцевого самоврядування та відповідних рішень ради.

У зв’язку із здійсненням N-ською місцевою прокуратурою № 1 покладеної на неї функції представництва інтересів держави в суді та можливості опрацювання вже прийнятих актів органу місцевого самоврядування та відповідних рішень ради за період з 01.01.2019 по 26.04.2019 прошу направити їх в електронному вигляді на адресу прокуратури…

У подальшому проекти актів органу місцевого самоврядування та проекти відповідних рішень ради прошу направляти завчасно до їх розгляду та ухвалення в електронному вигляді на електронну адресу прокуратури…

Звертаю Вашу увагу на вимоги ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» та наголошую, що зазначена вище інформація витребовується виключно з метою встановлення наявності підстав для представництва інтересів громади, тому прошу не пов’язувати даний лист з повноваженнями прокурора, визначеними КПК України під час здійснення нагляду за досудовим розслідуванням».

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити