Методичні пропозиції щодо розроблення програмного модуля «Система моніторингу ключових показників ефективності державних службовців категорій «Б» та «В»

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
Матеріал підготовлено Генеральним департаментом з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства з питань державної служби

1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

1.1. Назва системи

Повне найменування системи: програмний модуль «Система моніторингу ключових показників ефективності державних службовців категорій «Б» та «В» (далі — Модуль КПЕ).

1.2 Передумови для проведення робіт

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 640 від 23 серпня 2017 року «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» затверджено порядок проведення оцінювання державних службовців. Програмний модуль сприятиме автоматизації процесу оцінювання, відкритості роботи оцінювання в державному органі та сприятиме покращенню проведення аналізу отриманих оцінок за результатами оцінювання.

У новопризначених працівників, як правило, відсутній практичний досвід роботи на державній службі, що призводить до зниження рівня продуктивності та якості виконання завдань, які ставить перед ними держава. Натомість привабити висококваліфікованих працівників з досвідом роботи на посади державної служби неможливо через відсутність фінансових ресурсів для стимулювання їхньої праці. Вирішити цю проблему Сумська районна державна адміністрація пропонує за допомогою проведення якісної та системної адаптації державних службовців, яких вперше призначено на посади. Застосування такої практики допоможе швидко пристосувати працівника до нових умов праці, що значно покращить показники у роботі та позитивно позначиться на функціонуванні державного органу.

2. ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМИ

Модуль КПЕ призначений для автоматизації процесу моніторингу проведення оцінювання, контролю виконання та аналізу отриманих оцінок за результатами оцінювання державних службовців у державному органі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити