«Трудові» норми відсторонення від роботи

В обраному У обране
Друк
Кравченко Тетяна, аналітик "Видавничого будинку "Фактор", адвокат
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
До редакції журналу надійшло запитання стосовно підстав та процедури відсторонення посадових осіб ОМС від роботи. Не дивно, адже для ОМС важливо розуміти, хто саме та в яких випадках має право відсторонити посадову особу від роботи, і яка процедура повинна бути дотримана згідно з нормами чинного законодавства.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

КЗпП — Кодекс законів про працю України.

КПК — Кримінальний процесуальний кодекс України.

Закон про охорону праці — Закон України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-XII.

Тимчасова інструкція — Тимчасова інструкція про порядок медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю та стану сп’яніння, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я «Про заходи щодо подальшого удосконалення медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп’яніння» від 01.08.88 р. № 06-14/33-14.

ПРАВОВІ ПІДСТАВИ

У ст. 46 КЗпП передбачено, що відсторонення працівників від роботи власником або уповноваженим ним органом допускається у разі: появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння; відмови або ухилення від обов’язкових медичних оглядів, навчання, інструктажу і перевірки знань з охорони праці та протипожежної охорони; в інших випадках, передбачених законодавством.

Як бачимо, серед випадків відсторонення від роботи умовно можна виділити:

— ті, які зумовлені поведінкою самого працівника і, як наслідок, розумними сумнівами роботодавця в якісному та безпечному виконанні ним своїх трудових обов’язків (поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, відмова від проходження медичних оглядів, навчання, інструктажу і перевірки знань з охорони праці);

— інші випадки, які стосуються відсторонення за вимогою компетентних органів з метою уникнення у подальшому протиправних дій з боку працівника.

Тож пропоную детально розглянути ті випадки відсторонення (недопуску до виконання трудових обов’язків), які стосуються безпосередньо посадових осіб ОМС.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити