Громадянин ініціює розгляд відеозапису щодо порушення етики державного службовця

В обраному У обране
Друк
Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
Чи може пересічний громадянин на особистому прийомі у керівництва РДА ініціювати розгляд на дисциплінарній комісії відеозапису, який зробив сам на свій телефон, щодо, на його думку, порушення етики державного службовця начальником управління?

Дисциплінарна відповідальність регулюється законами України, підзаконними нормативно-правовими актами, дисциплінарними статутами, спеціальними положеннями про дисципліну та правилами внутрішнього трудового розпорядку або регламентом роботи того чи іншого державно- го органу, підприємства, установи чи організації.

Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIIІ (далі — Закон) містить окремий розділ VIIІ «Дисциплінарна та матеріальна відповідальність державних службовців».

Статтею 2 Закону поняття «службова дисципліна» визначено як «неухильне дотримання Присяги державного службовця, сумлінне виконання службових обов’язків та правил внутрішнього службового розпорядку».

Статтею 64 Закону встановлено, що дисциплінарна відповідальність настає для державного службовця за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, визначених Законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити