Податкова соціальна пільга — економія та мотивація до праці

В обраному У обране
Друк
Гапєєв Леонід, юрист
Держслужбовець Червень, 2019/№ 6
Серед законних способів зекономити є цілком проста можливість — скористатись податковою соціальною пільгою. Це не просто можливість певною мірою збільшити дохід у вигляді заробітної плати за рахунок зменшення податку. Адже оформлення податкової пільги також може бути додатковою мотивацією до праці. Що являє собою ця пільга, хто має право її оформити? У чому є практична дієва функція юрисконсультів та служби управління персоналу держоргану в інформуванні та сприянні у наданні соціальних благ своїм працівникам? Як варто роботодавцю уважніше вирішувати ці соціальні питання, аби мінімізувати можливі судові ризики в перспективі? Про це і не тільки поговоримо докладніше.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Хартія — Європейська Соціальна Хартія (переглянута, поточна редакція від 07.09.2016 р.).

ПКУ — Податковий кодекс України.

КЗпП — Кодекс законів про працю України.

Закон про зверненняЗакон України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р. № 393/96-ВР.

Закон про ДержбюджетЗакон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 р. № 2629-VIII.

Закон № 1045Закон «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» від 15.09.1999 р. № 1045-XIV.

Закон № 2862Закон «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI.

Порядок № 1227постанова КМУ від 29.12.2010 р. № 1227 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги».

Положення про юрслужбу — Загальне Положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затверджене постановою КМУ від 26.11.2008 р. № 1040.

Одразу варто пояснити, що податкова соціальна пільга практично означає право кожного працюючого громадянина на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати.

На підставі ст. 169, п.п.169.1.1 ПКУ платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу на суму цієї податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 % від прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленого законом на 1 січня звітного податкового року. Це стосується будь-якого платника податку.

Відповідно до п. 10 Положення юридична служба органу виконавчої влади відповідно до покладених на неї завдань: організовує та бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у відповідній сфері, правильного застосування законодавства в органі виконавчої влади; сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подає керівникові органу виконавчої влади письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень; здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників органу виконавчої влади.

А фахівці служб персоналу можуть конкретно взаємодіяти із профспілкою, або самостійно цікавитися під час прийому на роботу або в процесі трудової діяльності про зміни, що відбулися в родині. Наприклад, коли працівник надає копію свідоцтва про народження наступної (після першої чи другої) дитини, то одразу можна поінформувати людину про можливість оформити податкову соціальну пільгу. Подібні речі фінансово ніяк не зачіпають і не обтяжують бюджет держоргану, адже йдеться про те, як зменшити податок, а не про здійснення виплат з боку роботодавця. Водночас саме така інформована взаємодія втілює у життя принципи соціального діалогу на рівні діяльності держоргану та неформально зміцнює його позитивний імідж, додатково мотивуючи людей до зацікавленої співпраці.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити