(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/19
Держслужбовець
Держслужбовець
Березень , 2019/№ 3

Ділити або не ділити відпустку «за свій рахунок»

http://tinyurl.com/y45owuku
Працівниця просить надати їй відпустку «за свій рахунок» через сімейні обставини (ст. 26 Закону про відпустки) так, щоб її можна було розділити на частини. У лютому вона хоче взяти 10 календарних днів, а у березні — решту 5 календарних днів. Чи можна розділити на частини відпустку «за свій рахунок»?

Так, ділити на частини відпустку «за свій рахунок» можна.

А тепер пояснимо нашу позицію.

Розпочнемо з того, що можливість надання відпустки «за свій рахунок» і її максимальна тривалість передбачені ст. 25 і 26 Закону про відпустки.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
відпустка без збереження зарплати, відпустка за свій рахунок, поділ на частини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті