Відповідальність та строки давності притягнення за декларування недостовірної інформації

В обраному У обране
Друк
Гекалюк Роман, завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції — голова Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України
Держслужбовець Травень, 2019/№ 5
У статті розглянемо питання застосування статей 38, 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статей 49, 3661 Кримінального кодексу України у разі притягнення особи до відповідальності за декларування недостовірної інформації.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

ККУКримінальний кодекс України.

КУпАП — Кодекс України про адміністративні правопорушення.

ЗУ «Про запобігання корупції» — Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII.

Порядок — Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджений рішенням НАЗК від 10.02.2017 р. № 56.

УМОВНІ СКОРОЧЕННЯ

НАЗК — Національне агентство з питань запобігання корупції.

ПОВНА ПЕРЕВІРКА ДЕКЛАРАЦІЇ

Відповідно до статті 50 ЗУ «Про запобігання корупції» декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, підлягають повній перевірці.

Повна перевірка декларації встановлює достовірність задекларованих відомостей; точність оцінки задекларованих активів; наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Застосовується повна перевірка декларації у період здійснення суб’єктом декларування діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також протягом трьох років після припинення такої діяльності.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити