(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/24
Держслужбовець
Держслужбовець
Травень , 2019/№ 5

Врахування стажу на посаді секретаря-друкарки прокуратури

http://tinyurl.com/yyju9fkb
До редакції «Держслужбовця» досить часто надходять запити щодо визначення стажу державної служби за нечинним вже Законом України «Про державну службу». Вивчаючи судові рішення щодо стажу роботи державних службовців, натрапили на цікаву практику включення до стажу держслужбовця періоду роботи працівника на посаді секретаря-друкарки прокуратури. Пропонуємо ознайомитись із вказаним рішенням.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон № 1789 — Закон України «Про прокуратуру» від 05.11.91 р. № 1789-XII.

Закон № 3723 — Закон України «Про державну службу» від 16.12.93 р. № 3723-XII.

Порядок — Порядок обчислення стажу державної служби, затверджений постановою КМУ від 03.05.94 р. № 283.

Постанова № 758 — постанова Кабінету Міністрів України «Про доповнення порядку обчислення стажу державної служби» від 10.11.94 р. № 758.

Постанова № 38 — постанова Кабінету Міністрів України «Про умови оплати праці працівників органів прокуратури» від 21.01.93 р. № 38.

СУТЬ СПОРУ

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту набуття стажу державного службовця на посаді секретаря-друкарки прокуратури N-ської області з 07.09.87 р. по 16.10.89 р. та на посаді старшого інспектора прокуратури області з 16.10.89 р. по 31.12.93 р., який зараховується до спеціального стажу роботи та дає право на нарахування пенсії за вислугою років згідно зі ст. 501 Закону № 1789. Обґрунтувала свої вимоги тим, що на цей час вказана посада спеціаліста віднесена до відповідних посад державного службовця з присвоєнням відповідного рангу державного службовця. Стаж роботи на посаді спеціаліста обласної прокуратури зараховується до стажу роботи державного службовця для виплати надбавки за вислугу років.

Позивач вважає, що виконувана нею робота в період часу з 07.09.87 р. по 31.12.93 р. зараховується до стажу державної служби.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
стаж секретаря, надбавка за вислугу років, врахування стажу, стаж державного службовця додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті