(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/24
Держслужбовець
Держслужбовець
Травень , 2019/№ 5

Право посадової особи на компенсацію невикористаних відпусток у разі переведення

http://tinyurl.com/y2npul3y
У зв’язку з переведенням до селищної ради я звільнилася з роботи на посаді начальника відділу районної ради. Чи маю я право на компенсацію за невикористану щорічну відпустку, додаткову оплачувану відпустку за стаж служби і додаткову відпустку на дітей? (Луганська обл.)

Переведення працівника за його згодою є однією з підстав припинення трудового договору за п. 5 ст. 36 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). Згідно зі ст. 24 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткові відпустки працівникам, які мають дітей.

У разі переведення на роботу до іншого органу за бажанням працівника компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток повинна бути перерахована на рахунок того органу, до якого перейшов працівник (ч. 3 ст. 24 Закону про відпустки).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
компенсація відпусток, компенсація при переведенні, невикористані дні відпусток додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті