Робота у відпустці: нюанси правомірності надання послуг

В обраному У обране
Друк
Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Травень, 2019/№ 5
Працівник, який здійснює функції обслуговування в державному органі, бажає скористатися щорічною основною відпусткою з 01.07.2019 р. тривалістю 14 календарних днів. Під час пере бування у такій відпустці він згоден надавати послуги за цивільно-правовим договором, укладеним між ним та організацією, в якій він працевлаштований. Чи може цей працівник здійснювати таку діяльність за цивільно-правовим договором під час щорічної основної відпустки? (Хмельницька обл.)

На працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, не розповсюджуються норми і обмеження державної служби, а тому для відповіді на запитання треба чітко розмежувати договори за Цивільним кодексом України (далі — ЦКУ) та Кодексом законів про працю України (далі — КЗпП).

Так, договір про надання послуг укладають саме за ЦКУ. У разі укладання такого договору виконавець повинен надати послугу, за що він отримає винагороду від замовника (ст. 901 ЦКУ). Підкреслимо, що сторони є вільними в укладанні такого договору (ст. 627 ЦКУ). При цьому на виконавця не поширюється трудове законодавство, зокрема, норми КЗпП. Так, виконавець, з яким уклали договір про надання послуг, не зобов’язаний дотримуватися внутрішнього трудового розпорядку, колективного договору організації-замовника. Також такий виконавець не може скористатися гарантіями, передбаченими КЗпП, зокрема відпустками.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити