(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/24
Держслужбовець
Держслужбовець
Травень , 2019/№ 5

Виконання обов’язків голови омс: нюанси кадрових питань

http://tinyurl.com/y62cs4h4
Чинним законодавством прямо передбачена можливість з метою забезпечення роботи ОМС покладення виконання повноважень голови ОМС на період його відсутності у зв’язку із непрацездатністю на секретаря ОМС із наданням права підпису на документах, які стосуються діяльності відповідної ради. Які у цій процедурі є «підводні камені» та у чому може бути конфлікт інтересів? Чи може заступник голови здійснювати таку ж роботу, але на громадських засадах? (Донецька обл.)

Виконання обов’язків голови ОМС на час хвороби.

Оформлення непрацездатності працівника, пов’язаної із захворюванням, регулює Інструкція про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. № 455 (далі — Інструкція № 455).

Так, відповідно до п. 1.1 розділу 1 Інструкції № 455 тимчасова непрацездатність працівників засвідчується листком непрацездатності.

Відповідно до пп. 1.3.2 п. 1.3 розділу 1 Інструкції № 455 листок непрацездатності, зокрема, видається особам, обраним на виборні посади до органів державної влади, місцевого самоврядування та інших органів, у тому числі громадських організацій.

Отже, у разі захворювання голова ОМС має бути тимчасово звільнений від виконання своїх повноважень (виконання роботи) до відновлення працездатності.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
обов’язки голови омс, повноваження голови ОМС, непрацездатність голови ОМС додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті