(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/24
Держслужбовець
Держслужбовець
Травень , 2019/№ 5

Декретниця «за штатом»: чи правомірно?

http://tinyurl.com/y43z3vkq
Працівниця установи перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років. Чи можна вивести за штат (скоротити) її посаду? (Чернігівська обл.)

На період відпустки для догляду за дитиною до 3 років (до 6 років на підставі медичного висновку) за працівницею зберігається місце роботи (посада) (ст. 2 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР).

Тобто після закінчення відпустки працівниця має вийти на роботу на ту ж саму посаду, яку вона обіймала до відпустки. Тому роботодавець не має права вивести за штат (скоротити) посаду працівниці, яка перебуває в такій відпустці. На це також звертало увагу Мінсоцполітики в листах від 13.03.2012 р. № 40/06-187-12 та від 16.05.2012 р. № 158/13/133-12.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
скорочення посади, виведення за штат, відпустка для догляду за дитиною додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті