Визначення результатів виконання завдань (для тих, хто оцінює)*

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Жовтень, 2019/№ 10
Шановні колеги! Останнім часом початок жовтня у багатьох державних службовців викликає певне хвилювання, адже стартує визначення результатів виконання завдань. І, звісно, у державних службовців виникає низка запитань до вас щодо процедури проведення. Давайте зупинимося на основних моментах, які допоможуть вам впоратися із покладеною на вас місією і максимально швидко, якісно та ефективно з’ясувати, чи виконали ваші державні службовці визначені для них завдання. Чи досягли особисто ви очікуваного результату? З чого потрібно починати?

* За матеріалами Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС.

Рекомендація 1. Перш за все, ознайомтеся із проектом наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», за потреби — подайте до нього свої пропозиції.

Перевірте, чи всі ті, хто знаходяться у вас у підпорядкуванні, є у списку державних службовців в проекті наказу. Хто ж має увійти до цього списку? Лише ті державні службовці, які на момент прийняття наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань працюють на займаній посаді у звітному році з визначеними їм завданнями не менш як три місяці.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити