Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців: запитання-відповіді*

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Жовтень, 2019/№ 10
Чи можна ознайомлювати державного службовця через систему електронного документообігу з висновком щодо оцінювання?
Чи можна ознайомити державного службовця з результатами через електронну систему, наприклад АСКОД?

* За матеріалами Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС.

Відповідь: ознайомлювати державного службовця через систему електронного документообігу з оцінкою, виставленою у формі щодо визначення результатів виконання завдань, — можливо за умови використання таким державним службовцем КЕП; ознайомлення з наказом про затвердження висновку має проводитися в порядку, встановленому Типовою інструкцією з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55.

Чи потрібно ознайомлювати з наказом (розпорядженням) про визначення результатів виконання завдань державними службовцями всіх державних службовців?

Відповідь: службі управління персоналом доцільно ознайомити із зазначеним наказом (розпорядженням) державних службовців, що включені до списку державних службовців, визначення результатів виконання завдань якими відбуватиметься за результатами 2019 року.

Якщо до особової справи передаються матеріали щодо оцінювання, то де зберігаються завдання, визначені як первинні у вересні?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити