Пільги для донорів: конспект для роботодавця

В обраному У обране
Друк
Мирний Іван, експерт з питань трудового права
Держслужбовець Жовтень, 2019/№ 10
Це чудово, що серед нас є люди, які не чекають особливого приводу, щоб допомогти. Вони просто приходять на допомогу в потрібний момент. А деякі з них ідуть ще далі — стають донорами крові. Такий вчинок під силу не кожному. Тому таких сміливців треба оберігати і заохочувати. На законодавчому рівні така підтримка проявляється у вигляді пільг і гарантій. Які з них повинен надати роботодавець — розповімо в сьогоднішній статті.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

КЗпП Кодекс законів про працю України.

ЦКУ Цивільний кодекс України.

Закон № 239 Закон України «Про донорство крові та її компонентів» від 23.06.1995 р. № 239/95-ВР.

ПІЛЬГИ ДЛЯ ДОНОРІВ КРОВІ

Отже, ваш працівник вирішив здавати кров — стати донором крові. Ви як роботодавець повинні знати, які пільги надавати такому працівникові. Про них сказано у ст. 124 КЗпП і ст. 9 Закону № 239.

Перерахуємо їх.

Звільнення від роботи. У день медичного обстеження і в день давання крові та (або) її компонентів ви повинні звільнити працівника від роботи зі збереженням середнього заробітку.

Тобто в загальному випадку — працівника ви повинні звільнити від роботи на 2 дні. Але, як правило, і медобстеження, і давання крові відбуваються в один день. Тому і працівникові у такому разі надається звільнення від роботи на 1 день.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити