Маніпуляція у професійному спілкуванні: як протистояти?

В обраному У обране
Друк
Падафет Юлія, кандидат наук з державного управління
Держслужбовець Вересень, 2019/№ 9
Чи доводилось вам колись замислюватись над тим, як саме ви ухвалюєте власні рішення: чи завжди вам вистачає часу, чи не занадто тисне на вас чиясь точка зору, наскільки ви задоволені тим, що внаслідок отримуєте, та які емоції відчуваєте від остаточного результату? Відповісти однозначно на всі наведені запитання доволі важко, чи не так? Психологи, політики, менеджери різних сфер та «ґатунку», представники бізнес-структур, державні службовці — всі практикують маніпуляцію у спілкуванні: від простих прийомів, якщо не ставити собі заобрійні цілі, до надскладних технологій навіювання, у разі використання у професійних інтересах. Проте завжди важливо знати, де закінчується межа дозволеного, де є ризик перетворення на жертву і чим може загрожувати маніпуляція у професійному спілкуванні.

Якщо в наш час говорити зрозуміло, тебе, так і дивись, розгадають.

Оскар Уайльд

Останнім часом тема психологічного та інформаційного впливу стала актуальною настільки, що перетворилась на щось повсякденне. Але чи так це насправді? З одного боку, є чимало людей, які взагалі відкидають щодо себе ймовірність потрапити на гачок ляльковода і глибоко переконані в тому, що маніпуляція у звичних для нас ситуаціях (вдома, на роботі, у середовищі друзів) є практично неможливою. Якщо ж подивитися з іншої, психологічної точки зору, то майже будь-яке спілкування — це, за великим рахунком, прихований вплив. Адже все, що ми говоримо, має викликати певну реакцію. Навіть відповідаючи на банальне запитання: «Як справи?», ми часом чекаємо на розуміння, співчуття, схвалення. А коли не отримуємо бажаного, то прямо цікавимося, наприклад: «Що ти про це думаєш, як вважаєш, я молодець?». Звісно, цілком можливо було спростити цю формулу до: «Послухай, зараз я тобі дещо розповім, а ти мене похвалиш», але виглядало б це трохи дивно. Тому й доводиться використовувати різні сценарії для досягнення потрібного ефекту.

Жінка, яка, висловлюючи образу, розраховує на поступки чи подарунки, вочевидь маніпулює чоловіком. Діти з неймовірною майстерністю маніпулюють батьками, чоловіки — дружинами, керівники — підлеглими і навпаки. Відомий журналіст Л. Кінг якось промовив цікаву фразу: «А чи відомо вам, що із 100 відсотків ваших рішень ваших — лише десята частина, решта — це результат впливу інших». І все, в принципі, закономірно, але іноді це заважає, а в деяких випадках навіть стає нестерпним. Адже далеко не для кожного ми готові робити те, що він хоче. На роботі можуть маніпулювати свідомо і на шкоду вам. Ось тоді і важливо знати, як не потрапити до «тенет дресирувальників» і як їх розпізнавати.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити