Сприйняття завдань і напрямів Стратегії реформування державного управління в Україні

Зелінський Сергій, кандидат технічних наук, доцент
Держслужбовець Січень, 2020/№ 1
В обраному У обране
Друк
В умовах сьогодення без підвищення результативності діяльності інститутів державного управління неможливо побудувати сучасну економіку, вийти на новий рівень якості життя населення та досягти зростання авторитету будь-якої країни. Тому реформування системи публічного управління є необхідним і важливим напрямом модернізації управлінської діяльності та розвитку інституційних засад державності.

З 2016 року в Україні розпочалася реформа державного управління, для реалізації якої схвалені «Стратегія реформування державного управління України на 2016-2020 роки» (далі — Стратегія) і відповідний план заходів*. Цією Стратегією охоплено 5 ключових напрямів принципів державного управління.

* Деякі питання реформування державного управління України : розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р. URL: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/474-2016-%D1%80 (дата звернення: 26.12.2019).

Щоб мати розуміння щодо ходу реформи державного управління, необхідно отримувати значення певних оціночних показників і відповідні експертні думки.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд