Нюанси відображення відомостей про об’єкти декларування*

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Березень, 2020/№ 3
Як розраховувати для цілей декларування термін користування або перебування у володінні об’єктів декларування протягом не менше половини днів звітного періоду?

* За матеріалами роз’яснення НАЗК від 13.02.2020 р. № 1. Назва редакційна. — Прим. ред.

Абзацом третім частини другої статті 46 Закону** визначено, що дані про об’єкт декларування зазначаються у разі його перебування у володінні або користуванні на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів звітного періоду.

** Закон — Закон України «Про запобігання корупції».

Половиною днів звітного періоду для подання декларації особи, яка претендує на посаду, пов’язану із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (кандидата на посаду), щорічної декларації та декларації особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (після звільнення), є 183 дні.

Тобто відомості про об’єкт декларування у зазначених деклараціях вказуються, якщо суб’єкт декларування та/або член його сім’ї володіли або користувалися таким об’єктом декларування протягом не менше 183 днів протягом звітного року послідовно або сукупно.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити