Про внесення змін до антикорупційних норм чинного законодавства

В обраному У обране
Друк
Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Березень, 2020/№ 3
Напередодні березневих свят парламентарі ухвалили низку законів, серед яких — непримітний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» за реєстраційним номером 2500.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Проєкт № 2500 проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» від 27.11.2019 р. № 2500.

Закон № 1700, Закон України «Про запобігання корупції» Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII.

Прийняття проєкту № 2500 було обумовлене необхідністю внесення змін до чинного законодавства України у зв’язку з наявними в законодавстві бланкетними нормами, що відсилають до положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», який втратив чинність.

Прийняття законопроєкту, як зазначено у пояснювальній записці, «необхідне для запобігання виникненню таких законодавчих колізій та забезпечення принципу правової визначеності». Законопроєктом вносяться зміни до деяких законодавчих актів України, в яких містяться посилання, а також використовується термінологія закону, що втратив чинність.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити