Комунікаційні стратегії: євроінтеграція міст, ОТГ на загальнодержавному та місцевому рівні

В обраному У обране
Друк
Гапєєв Леонід, юрист
Держслужбовець Травень, 2020/№ 5
Яким чином сьогодні в Україні має втілюватися у життя принцип прозорості (відкритості інформації) держслужби, визначений у ст. 4 Закону «Про державну службу» в діяльності органів влади? Як органи влади та місцевого самоврядування мають централізовано інформувати громадян про актуальні проблемні питання загальнодержавного та місцевого значення у взаємовідносинах із громадою? Як курс європейської інтеграції запроваджується на загальнодержавному та регіональному рівні? Основною відповіддю на ці запитання є різні Стратегії загальнодержавного значення. Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 779-р схвалено «Стратегію комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018 — 2021 роки».

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Розпорядження № 83 — розпорядження КМУ від 30 січня 2019 року № 83-р «Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018 — 2021 роки».

Розпорядження № 779 — розпорядження КМУ від 25 жовтня 2017 року № 779-р «Про схвалення Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018 — 2021 роки».

Положення — Положення про Координаційну раду з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018 — 2021 роки, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 577.

Порядок — Порядок проведення комунікативних заходів у Головдержслужбі України, затверджений наказом Головдержслужби від 16.02.2007 р. № 53.

Хартія — «Європейська Хартія місцевого самоврядування», ратифікована Законом України від 15.07.97 р. № 452/97-ВР (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/994_036).

Розпорядженням № 83-р затверджено «План заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018 — 2021 роки». Планом передбачено організацію підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації, шляхом проведення тематичних короткострокових семінарів на тему: «Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської інтеграції України»; забезпечення організації та проведення підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування із залученням експертів державного сектору управління, неурядових організацій, дипломатичних представництв.

Що, окрім запровадження комунікаційних стратегій на рівні ОМС, ОТГ, мають робити розпорядники інформації на місцевому рівні для практичного запровадження засад відкритості і прозорості в діяльності органів місцевої влади?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд