Інформаційна система управління людськими ресурсами: знайомство

Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Січень, 2021/№ 1
В обраному У обране
Друк
Постановою від 28 грудня 2020 р. № 1343 КМУ затвердив Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах. Про нього та інформаційну систему і піде мова у цій статті.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон № 889 Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889.

Положення Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах, затверджене постановою КМУ від 28.12.2020 р. № 1343.

ТЕРМІНИ

Інформаційна система — автоматизована система, яка складається з комплексу автоматизованих робочих місць, об’єднаних в єдину інформаційну систему захищеними каналами зв’язку з використанням технології віддаленого доступу.

Центральна підсистема інформаційної системи (ядро) — обчислювальне середовище функціонування автоматизованих сервісів, яке забезпечує безперервність їх обслуговування в інтерактивному режимі реального часу та високий рівень продуктивності.

Функціональні підсистеми інформаційної системи — сукупність технічних засобів та програмних комплексів, які автоматизують службові процеси в державних органах до рівня стандартів операційних процедур та автоматизованого робочого місця користувача, забезпечують формування, зберігання інформації.

Інтеграція інформаційної системи — комплекс методів та процедур, спрямованих на логічне функціональне об’єднання з іншими інформаційними державними ресурсами інформаційної системи у визначених форматах за узгодженими показниками для їх автоматизованої обробки, використання та надання користувачам в уніфікованому вигляді.

Користувачі інформаційної системи — працівники уповноважених суб’єктів, яким в установленому порядку надано відповідні права доступу до інформаційної системи.

Уповноважені суб’єкти — розпорядник/адміністратор інформаційної системи, державні органи, інші особи, яким надається доступ до інформаційної системи у порядку та обсягах, визначених законодавством.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно