Теми статей
Обрати теми

Гнучкий режим робочого часу: нюанси застосування

Працівник звернувся з проханням встановити йому гнучкий режим робочого часу в окремі дні робочого тижня. Чи допустимо це? Чи обов’язково визначати години змінної роботи? Чи допустимо, щоб змінні години припадали на нічний час?

Гнучкий режим в окремі дні

Частиною 1 ст. 60 КЗпП встановлено, що за письмовим погодженням між працівником і роботодавцем для працівника може встановлюватися гнучкий режим робочого часу.

Гнучкий режим робочого часу — це форма організації праці, що передбачає саморегулювання працівником часу початку, закінчення роботи та тривалості робочого часу протягом робочого дня. Такий режим запроваджується за умови дотримання працівником встановленої денної, тижневої чи іншої, встановленої на певний обліковий період (тиждень, місяць, квартал, рік тощо), норми тривалості робочого часу.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі