Теми статей
Обрати теми

Актуальне запитання. Про банківське обслуговування

Ковшова О., економіст-аналітик ВБ «Фактор»
У попередньому номері (стаття «Аналізуємо річний бюджет міста обласного значення на прикладі») ви писали про можливість обслуговування бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в банківських установах державного сектору у порядку, встановленому КМУ та НБУ. Знаємо, поки що такий порядок не затверджено. Однак виникло запитання: де знайти перелік дозволених банків?

Перелік банків України та умови, на яких ці банки залучають до касового обслуговування з метою оплати готівкою чеків органів Державної казначейської служби України (далі — ДКС) у 2015 — 2017 роках (далі — Перелік), затверджено наказом Мінфіну від 30.12.14 р. № 1259.

Зазначеним документом встановлено: рішення розпорядників бюджетних коштів стосовно вибору банку є пріоритетним для органів ДКС, які їх обслуговують. При цьому органи ДКС для виплат готівки можуть відкривати рахунки виключно в установах банків, наведених у цьому Переліку.

Зауважимо: Перелік набрав чинності з дня офіційного опублікування, тобто з 30.01.15 р. («Офіційний вісник України» від 30.01.15 р., № 6, ст. 136).

Перелік «дозволених» банків ми надавали на порталі buhgalter.com.ua за посиланням: https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetniy-proces/yaki-banki-mozhut-obslugovuvati-byudzhetni-organizatsiyi-perelik-vid-minfinu/

До речі, на порталі ви знайдете безліч іншої корисної інформації.

Не зволікайте!

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі