Актуальне запитання. Про банківське обслуговування

В обраному У обране
Друк
Ковшова О., економіст-аналітик ВБ «Фактор»
Місцеве самоврядування Квітень, 2015/№ 4
У попередньому номері (стаття «Аналізуємо річний бюджет міста обласного значення на прикладі») ви писали про можливість обслуговування бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в банківських установах державного сектору у порядку, встановленому КМУ та НБУ. Знаємо, поки що такий порядок не затверджено. Однак виникло запитання: де знайти перелік дозволених банків?

Перелік банків України та умови, на яких ці банки залучають до касового обслуговування з метою оплати готівкою чеків органів Державної казначейської служби України (далі — ДКС) у 2015 — 2017 роках (далі — Перелік), затверджено наказом Мінфіну від 30.12.14 р. № 1259.

Зазначеним документом встановлено: рішення розпорядників бюджетних коштів стосовно вибору банку є пріоритетним для органів ДКС, які їх обслуговують. При цьому органи ДКС для виплат готівки можуть відкривати рахунки виключно в установах банків, наведених у цьому Переліку.

Зауважимо: Перелік набрав чинності з дня офіційного опублікування, тобто з 30.01.15 р. («Офіційний вісник України» від 30.01.15 р., № 6, ст. 136).

Перелік «дозволених» банків ми надавали на порталі buhgalter.com.ua за посиланням: https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetniy-proces/yaki-banki-mozhut-obslugovuvati-byudzhetni-organizatsiyi-perelik-vid-minfinu/

До речі, на порталі ви знайдете безліч іншої корисної інформації.

Не зволікайте!

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити