№12/1

Місцеве самоврядування, грудень, 2018/№ 12/1 спецвипуск Інші номери журналу ›
  • Чи може воєнний стан вважатися форс-мажором? ОМС є активними учасниками господарських відносин. Вони укладають різноманітні договори, пов’язані з використанням об’єктів комунального майна, із закупівлею за кошти місцевого бюджету майна для потреб громади, виконанням робіт тощо. У світлі останній подій, а саме оголошення Указом Президента України воєнного стану в окремих областях України, дуже актуальним стає питання — чи можна віднести воєнний стан до форс-мажору при виконанні договірних зобов’язань. Саме про форс-мажор піде мова далі.
  • Складаємо правильно: Положення про порядок ведення претензійної та позовної роботи Шановні юристи, ми продовжуємо наводити примірні положення щодо здійснення роботи в радах. Сьогодні запропонуємо вам узагальнене Положення про ведення претензійної та позовної роботи1, яке б ви змогли використовувати у своїй діяльності. Звертаємо вашу увагу на те, що за основу відповідного Положення ми взяли ту структуру ради, яка зустрічається найчастіше. Тому назви відділів та підрозділів у цьому Положенні можуть відрізнятися від тих, що є у структурі вашої ради.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно