(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/24
Місцеве самоврядування
Місцеве самоврядування
Червень , 2018/№ 6

Деякі питання щодо договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій1

http://tinyurl.com/y2uo77du
Постанова КМУ від 25.04.2018 № 410

1 Урядом унормовано деякі питання щодо договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» затверджено Порядок укладення, зміни та припинення договорів про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, типову форму такого договору. Документ встановлює для закладів охорони здоров’я та фізичних осіб — підприємців, які отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики, основи для прозорої та справедливої співпраці з НСЗУ у сфері надання медичних послуг. Затвердження порядку та типової форми договору сприятиме більш ефективному контролю за наданням медичних послуг та їх оплатою, адаптації програми медичних гарантій під потреби населення. З текстом постанови також можна ознайомитися на офіційному сайті Кабінету Міністрів України за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-shodo-dogovoriv-pro-medichne-obslugovuvannya-naselennya-za-programoyu-medichnih-garantij.

Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок укладення, зміни та припинення договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій;

Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

2. Установити, що:

до 31 грудня 2020 р. заклад охорони здоров’я або фізична особа — підприємець, яка отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, що бажають укласти договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров’я, не подають скановану копію звіту про проведення технічного обстеження об’єкта, що підтверджує доступність будівлі та приміщення надавача медичних послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

до створення технічної можливості для укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій через електронну систему охорони здоров’я такі договори укладаються в електронній формі з дотриманням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг з подальшою реєстрацією таких договорів в електронній системі охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
медичне обслуговування населення, договір про медичне обслуговування, типова форма договору, програма медичних гарантій додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті