(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
4/4
Місцеве самоврядування
Місцеве самоврядування
Жовтень , 2018/№ 10/1

Зміна істотних умов праці чи зміна в організації виробництва і праці?

КЗпП України містить різні підстави для звільнення працівника, кожна з яких може бути застосована в конкретній ситуації при дотриманні певних умов. Питому вагу трудових спорів у судах складають спори саме у зв’язку із оскарженням працівником підстав розірвання трудових відносин. У разі задоволення таких позовних вимог роботодавець визнається таким, що протиправно звільнив працівника, має поновити його на посаді та виплатити середньомісячний заробіток за весь час незаконного звільнення.

Як розрізнити?

Статтею 36 ч. 6 КЗпП України передбачена підстава для припинення трудового договору у разі відмови працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом ыз підприємством, установою, організацією, а також відмова від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці. Дещо схожою на перший погляд здається і така підстава для розірвання трудового договору з ініціативи власника, як зміна в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників, яка передбачена п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП України.

Приклад із судової практики: особа працювала провідним юрисконсультом підприємства. Директор запропонував виключити посади «провідного юрисконсульта» (1 од.) і «юрисконсульта» (0,5 од.) та включити посаду «юрисконсульта» (1 од.). Голова профкому не надав згоди на заплановані звільнення юрисконсультів та зауважив, що позивач є членом виборного профспілкового органу — профспілкового комітету та згідно зі ст. 41 Закону України від 15.09.1999 № 1045-XIV «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», ст. 252 КЗпП України не може бути звільнений з ініціативи власника або уповноваженого ним органу без попередньої згоди виборного органу, членом якого він є.

Зареєструйтесь

для того, щоб читати статтю повністю.

Зареєструватися

Вже зареєстровані? Увійти з паролем

звільнення працівника, розірвання трудових відносин, зміна істотних умов праці, зміни в організації виробництва і праці додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті