Теми статей
Обрати теми

Ураховуємо зміни: Положення про паркування транспортних засобів

Мороз Оксана, юрист-аналітик «Видавничого будинку Фактор»
Місцеве самоврядування Січень, 2019/№ 1
Друк
Шановні читачі, як ми й анонсували в попередньому номері нашого видання1, наведемо примірне (як ми його бачимо) Положення про паркування транспортних засобів у місті/селищі2. Слід враховувати, що відповідно до змін, які відбулись у законодавстві в частині запровадження нового для місцевого самоврядування інституту — інспекторів із паркування, важливо оновити (хто використовував у діяльності) відповідне положення або прийняти нове. У будь-якому разі потрібне його доопрацювання (напрацювання). Тому в цій статті ми пропонуємо вам приклад локального документа, який би ви могли використовувати у своїй діяльності.

1 Див. «Місцеве самоврядування» № 12 за листопад, 2018, с. 2.

2 Далі за текстом — Положення.

Коротко про головне

Отже, як ми зазначали на початку, зміни, які відбулись у зв’язку з прийняттям Закону України від 21.12.2017 № 2262-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів»3, тягнуть за собою й оновлення локальних нормативно-правових актів.

3 Далі за текстом — Закон № 2262.

Більше того, як ми зазначали в попередніх номерах нашого видання, чітко окреслені права та обов’язки інспекторів із паркування у Положенні дадуть змогу розподілити їх обов’язки з обов’язками інших уповноважених суб’єктів (таких, наприклад, як органи Національної поліції).

img 1

img 2

img 3

img 4

img 5

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі