Актуальне запитання. Про сплату ПДВ при отриманні орендної плати за договором суборенди земельних ділянок комунальної власності

В обраному У обране
Друк
Ковшова Олена, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»
Місцеве самоврядування Листопад, 2019/№ 11
Чи треба сплачувати ПДВ при отриманні орендної плати за договором суборенди земельних ділянок комунальної власності?

Згідно зі ст. 4 Закону України від 06.10.1998 № 161-XIV «Про оренду землі» (далі – Закон № 161) орендодавцями земельних ділянок

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити