І знову про втручання прокурора у діяльність ради (оренда землі)

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Місцеве самоврядування Листопад, 2019/№ 11
У нашій державі є доволі розповсюдженою практика втручання прокуратури в орендні відносини шляхом подання позову в інтересах держави про визнання договору оренди землі недійсним та повернення сторін у попередній стан. Приводом для цього конкретного провадження стало рішення суду, яким було встановлено, що голова місцевої ради скоїв службове підроблення офіційних документів — витягів із рішень сесій ради. На думку прокурора, це є підставою для задоволення позову. Чи може бути помилка ОМС приводом для «покарання» конкретної фізичної особи?

Суть спору

Рішенням Голошинської сільської ради Верховинського району від 22.06.2009 «Про надання дозволу на збір матеріалів попереднього погодження місця розташування об’єкта земельної ділянки ПП Миронюку В. В.» ПП Миронюку В. В. надано дозвіл на збір матеріалів погодження місця розташування земельної ділянки на території населених пунктів Голошинської сільської ради в селі Голошино, присілок Тарночки, вздовж річки Білий Черемош, орієнтовною площею 3 га, для будівництва та обслуговування електростанції (малої ГЕС), як соціально значимого об`єкта у розвитку регіону, призначеного для виробництва електричної енергії з використанням альтернативних, відновлюваних джерел енергії, в довгострокову оренду.

Рішенням Голошинської сільської ради Верховинського району від 25.10.2009 № 7 «Про розгляд клопотання ПП Миронюка В. В.»:

— затверджено містобудівні обґрунтування малої гідроелектростанції в с. Голошино Верховинського району Івано-Франківської області;

— затверджено матеріали погодження місця розташування земельної ділянки ПП Миронюку В. В. для будівництва та обслуговування малої ГЕС, розташованої вздовж річки Білий Черемош у с. Голошино;

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити