Чи може батько дитини піти у «декрет», якщо мати є ФОП або самозайнятою особою?

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Місцеве самоврядування Листопад, 2019/№ 11
Трудове законодавство передбачає можливість скористатись відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як матері, так і іншим членам сім’ї (батьку дитини, бабі, діду чи іншим родичам, які фактично доглядають за дитиною). Разом із тим на практиці постає запитання: чи може піти у таку відпустку батько (дід, баба), якщо мати здійснює підприємницьку діяльність (тобто є ФОП), або є самозайнятою особою (нотаріус, адвокат тощо)?

Вимоги законодавства

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку згідно з п. 4 ч. 1 ст. 4 Закону України від 15.11.1996 № 504/96-ВР «Про відпустки»1 є соціальною відпусткою.

1 Далі за текстом — Закон про відпустки.

На практиці може виникнути ситуація, коли ваша посадова особа чи інший працівник виявить бажання скористатись можливістю піти у відпустку для догляду за дитиною замість мами. З метою правильного вирішення цього питання потрібно з’ясувати: з ким у трудових відносинах перебуває мати дитини та чи не знаходиться вона у аналогічній відпустці. Оскільки згідно з вимогами чинного законодавства право на таку відпустку надається тільки одній особі. Обидва батьки одночасно піти у таку соціальну відпустку не можуть.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити