Заборгованість за комунальні послуги: чи може КП відключити від надання цих послуг?

В обраному У обране
Друк
Мороз Оксана, юрист-аналітик "Видавничого будинку "Фактор"
Місцеве самоврядування Листопад, 2019/№ 11
Справа, яку ми пропонуємо вашій увазі, свідчить про наявність проблеми. Але в той же час результат її вирішення був позитивним для споживачів житлово-комунальних послуг. Віримо, що ви вже зацікавились: що ж це за питання таке. Забігаючи наперед, зазначимо, що позивач просив суд зобов`язати КП усунути перешкоди в користуванні каналізаційною трубою в квартирі, що належить йому на праві власності, безкоштовно здійснивши її детампонування. Ситуацію не назвеш поодинокою, чи не так? Отже, з чого все почалось та чим закінчилось, — будемо розглядати в цьому матеріалі.

Коротко про головне

Апеляційний суд розглянув у порядку спрощеного позовного провадження апеляційну скаргу на рішення районного суду у справі за позовом Особа 11 до Комунального підприємства міської ради2 про захист прав споживача.

1 Далі за текстом — Особа 1, позивач.

2 Далі за текстом — КП, відповідач.

У березні 2019 року Особа 1 звернулась до суду з позовом, в якому просила зобов`язати КП усунути перешкоди в користуванні каналізаційною трубою в квартирі, а саме: безкоштовно здійснити її детампонування.

Позов мотивовано тим, що позивач є власником вказаної квартири, яку 19.03.2019 відповідач відключив від центральної міської каналізації. Особа 1 вказує, що припинення надання послуги щодо водовідведення законодавством не передбачено і тому такі дії суперечать діючому законодавству.

Рішенням районного суду позов задоволено:

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити