Роз’яснення НКРЕКП щодо необхідності дотримання процедури проведення нарахувань та оплати за спожиту електричну енергію

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Листопад, 2019/№ 11
Важлива інформація для побутових споживачів, постачальників універсальних послуг та операторів системи розподілу щодо необхідності дотримання процедури проведення нарахувань та оплати за спожиту електричну енергію, а також забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання1

1 Інформація з офіційного сайту НКРЕКП. Можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=9502&fbclid=IwAR2k0qgKTWWGX6sBrPuv7b52heM7NGuJIo7k_ir7143z8Qdqad4VWc430i8

НКРЕКП отримує численні звернення від побутових споживачів щодо невідповідності фактичних показів лічильників електричної енергії на кінець місяця і зазначених у платіжних документах (рахунках), які виставляються постачальниками універсальних послуг (ПУП). Зазначена невідповідність призводить до формування на особових рахунках споживачів начебто «заборгованості» за спожиту електричну енергію.

За наявною в Регулятора інформацією така «заборгованість» призводить до отримання споживачами повідомлень від операторів системи розподілу (ОСР) про припинення електропостачання на їх об’єкти у разі її несплати.

Крім того, в окремих областях України має місце масовий характер отримання побутовими споживачами таких «заборгованостей» у платіжних документах (рахунках) з одночасним повідомленням про припинення електропостачання з боку оператора системи розподілу.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити