Містобудівні умови та обмеження vs генеральний план населеного пункту

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Місцеве самоврядування Жовтень, 2019/№ 10
Чи можуть містобудівні умови та обмеження не відповідати генеральному плану населеного пункту? Якщо ж є різниця між цими двома документами щодо конкретної земельної дільники, то норми якого документа мають бути застосовані?

Відповідно до ст. 5 Закону України від 16.11.1992 № 2780-XII «Про основи містобудування»1 при здійсненні містобудівної діяльності повинні бути забезпечені, зокрема:

1 Далі за текстом — Закон про основи містобудування.

1

розміщення і будівництво об’єктів відповідно до затверджених у встановленому порядку містобудівної документації та проектів цих об’єктів

2

урахування державних та громадських інтересів при плануванні та забудові територій

3

урахування законних інтересів та вимог власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце будівництва

4

інформування через засоби масової інформації громадян про плани перспективного розвитку територій і населених пунктів, розміщення важливих містобудівних об’єктів

5

участь громадян, об’єднань громадян в обговоренні містобудівної документації, проектів окремих об’єктів і внесення відповідних пропозицій до державних органів, ОМС, підприємств, установ і організацій

6

захист прав громадян та громадських організацій згідно із законодавством

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити