Положення про оренду землі (заключна частина)

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Місцеве самоврядування Вересень, 2019/№ 9
Цикл статей, присвячених процедурам прийняття регуляторного акта на прикладі «Положення про оренду землі», добігає кінця. У цьому номері ми ознайомимо вас із фінальною стадією прийняття будь-якого регуляторного акта, а також із процедурами відстеження результативності регуляторних актів.

Про висновок комісії та звернення до ДРС

Відповідно до ст. 34 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»1 кожен проект регуляторного акта, що внесений на розгляд до сільської, селищної, міської ради, подається до відповідальної постійної комісії для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 (яка визначає принципи державної регуляторної політики) та 8 (яка визначає необхідність проведення аналізу регуляторного впливу) цього Закону.

1 Далі за текстом — Закон про засади регуляторної політики.

Відповідальна постійна комісія забезпечує підготовку експертного висновку щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акта, який разом з цим проектом та підписаним аналізом регуляторного впливу подається до уповноваженого органу для підготовки у встановленому КМУ порядку пропозицій щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики.

Звертаємо увагу, що порядок та строки підготовки експертних висновків щодо регуляторного впливу внесених проектів регуляторних актів встановлюються регламентами відповідних рад.

Пропоную вашій увазі зразок експертного висновку (зразок 1).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити