Виконуємо рішення про поновлення на роботі

В обраному У обране
Друк
Кравченко Тетяна, аналітик "Видавничого будинку "Фактор", адвокат
Місцеве самоврядування Вересень, 2019/№ 9
Попри те, що темі поновлення працівника на роботі на підставі рішення суду було присвячено чимало статей, у ОМС виникає велика кількість запитань щодо поновлення на роботі посадових осіб ОМС, відповіді на які не містить Кодекс законів про працю України1. Наприклад, що розуміти під негайним виконанням рішення суду, яким саме чином необхідно здійснювати поновлення, як поновити працівника, якщо структурного підрозділу, де він працював, більше не існує. Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у нашій статті.

1 Далі за текстом — КЗпП.

Звільнення не відбулось

Почнемо з того, що, перш ніж виконувати рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, ОМС необхідно розуміти: якщо звільнення працівника визнане в судовому порядку незаконним, то воно є таким, що не відбулось, трудові відносини такими, що не припинялись, а всі умови укладеного з працівником на момент прийняття на роботу трудового договору є існуючими.

Це означає, що сторони (посадова особа та ОМС як роботодавець) повертаються у положення, яке існувало на день звільнення, а тому заново незаконно звільненого працівника (посадову особу ОМС) приймати на роботу та виносити розпорядження про прийняття на роботу не потрібно.

Про поновлення такого працівника на роботі виноситься розпорядження, на підставі якого визначається недійсним запис у трудовій книжці про звільнення. У графі 3 трудової книжки пишеться:

«Запис за № таким-то є недійсним, поновлений на попередній роботі». У графі 4 трудової книжки робиться посилання на розпорядження про поновлення на роботі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити