Ефективне використання робочого часу на підприємствах, в установах та організаціях

В обраному У обране
Друк
Лазько Владислав, юрисконсульт Пісочинської селищної ради
Місцеве самоврядування Вересень, 2019/№ 9
Протягом усього нашого життя, коли людина перебуває в працездатному віці, більшість часу ми приділяємо своїй роботі, мотивуючи себе підкоренням нових цілей та особистим збагаченням. Кожен день управлінці та керівники в різних галузях праці стикаються з проблемами ефективного та раціонального використання робочого часу їх підлеглими. Натомість у відповідних працівників у різних сферах праці вагомим критерієм особистого успіху є перевага приватного часу над робочим. Спробуємо з’ясувати, що потрібно для ефективного використання робочого часу працівників, а також сформувати можливі шляхи скорочення його втрат для досягнення значних результатів підприємствами, установами та організаціями.

Робочий час є однією з істотних умов трудового договору і торкається інтересів як працівника, так і роботодавця. Його раціональне поєднання з часом відпочинку дає змогу ефективно використовувати здатність людини до продуктивної праці, відтворювати фізичні та психологічні характеристики працівника, а також комплексно застосовувати виробничі потужності та інше майно роботодавця. Тривалість робочого часу може бути предметом централізованого, локального, колективно-договірного та індивідуально-договірного регулювання. За нових умов господарювання централізоване закріплення нормування робочого часу є юридичним засобом охорони праці та найважливішою гарантією реалізації конституційного права на працю.

Починаючи з 1918 року в Україні було встановлено восьмигодинний робочий день. Незважаючи на безліч історичних подій, що відбулися за більше ніж сто років, середня тривалість робочого дня залишилась такою ж. А як із цим справи в інших країнах?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити