«Азимут культурного розвитку»

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Вересень, 2019/№ 9
На сторінках нашого видання ми продовжуємо наголошувати на важливості розвитку культури саме органами місцевого самоврядування та комунальними підприємствами, установами та організаціями. Цього разу ми ознайомимо вас із першою фазою проекту «Азимут культурного розвитку», що реалізується фахівцями Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова за підтримки Українського культурного фонду та за співфінансування Харківської обласної ради.

Проект «Азимут культурного розвитку» є одним із числа переможців грантового конкурсу Українського культурного фонду в рамках програми «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти» у 2019 році і отримав фінансування у розмірі 545 тисяч гривень із бюджету УКФ та ще 100 тисяч гривень співфінансування від обласної ради.

Проект триватиме з липня по жовтень 2019 року. Він спрямований на створення інструментарію для роботи мережі музеїв нового типу як основи культурного розвитку громад у форматі «музей-відвідувач-громада». Це фактично навчальний проект, компонентами якого стануть 4 навчальні модулі для 25 учасників із 15 музеїв міста та області. Навчання відбуватиметься у форматі воркшопів — усього їх буде дев’ять: з 24 по 26 липня та з 6 по 11 серпня. Для цих потреб буде залучено, відповідно, дев’ять лекторів.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити