Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Прийнято за основу законопроєкт щодо проведення національної інвентаризації лісів

Місцеве самоврядування Лютий, 2020/№ 2
Друк

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 2379 від 05.11.2019 спрямований на створення законодавчих умов впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері лісового господарства, отримує додаткові повноваження в частині проведення національною лісовою інвентаризацією.

Законопроєктом пропонується внести зміни до Лісового кодексу України, зокрема із переліку робіт, які складають лісовпорядкування, виключити інвентаризацію лісового фонду України. Кодекс також доповнений новою ст. 551 «Національна інвентаризація лісів», в якій визначити зміст цього поняття та особливості її проведення; повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства; визначення цілей її проведення та джерел фінансування.

Звертаємо увагу, що цим документом національна інвентаризація здійснюється за рахунок коштів державного бюджету або за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

У подальшому порядок проведення національної інвентаризації лісів буде затверджуватись КМУ.

Довідка: національна інвентаризація лісів — це система вибірково-статистичних обстежень лісового фонду України, спрямована на отримання обґрунтованої інформації щодо лісів для потреб планування (у тому числі стратегічного) ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів.

Інформація розміщена на офіціальному сайті Асоціації міст України

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі