Чи мають право органи місцевого самоврядування надавати пільги з орендної плати за землю?

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Січень, 2020/№ 1
Консультація Аналітичного центру Асоціації міст України1

1 Можна ознайомитись за посиланням www.auc.org.ua/faq

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про оренду землі» орендна плата за землю — це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою згідно з договором оренди землі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити