І знову про поновлення на роботі

В обраному У обране
Друк
Кравченко Тетяна, аналітик "Видавничого будинку "Фактор", адвокат
Місцеве самоврядування Січень, 2020/№ 1
Суд поновив незаконно звільненого працівника ОМС на посаді юриста юридичного відділу апарату міської ради. Як з’ясувалось, одразу ж після звільнення юрист влаштувався на аналогічну посаду в іншій установі, де працює наразі і отримує заробітну плату. На роботу в ОМС працівник не вийшов, трудової книжки не приніс. Перед ОМС постало питання: чи виконувати рішення суду про поновлення вказаного працівника на роботі та виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу, і якщо виконувати, то яким чином? Пропоную розібратись у цій непростій ситуації.

Що каже закон

Винести розпорядження про поновлення незаконного звільненого працівника на роботі та виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу на виконання рішення суду ОМС повинен незалежно від того, чи працює незаконно звільнений працівник на іншому підприємстві, установі або організації, чи вийшов незаконно звільнений працівник на роботу і приступив до виконання своїх обов’язків.

Так, передбачається, що рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконується невідкладно в порядку, визначеному ст. 63 Закону України від 02.06.2016 № 1404-VIII «Про виконавче провадження». В свою чергу, ст. 235 Кодексу законів про працю України1 визначено, що рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню.

1 Далі за текстом — КЗпП.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити