Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Актуальне запитання. Чи можуть бути скасовані додаткові відпустки під час воєнного стану?

Місцеве самоврядування Квітень, 2022/№ 4/2
Друк
Чи може бути за рішенням керівника скасоване надання додаткових відпусток за стаж служби на час воєнного стану?

Згідно з нормами ст. 21 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі — Закон № 2493) посадовим особам, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування понад 10 років, надається

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі