Теми статей
Обрати теми

Пошта редакції. Відображення хмелезбору у формі 2

Редакція ПБО
Відповідь на запитання

Відображення хмелезбору у формі 2

 

Підприємство є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. В якому рядку форми 2 «Звіт про фінансові результати» відображається збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства?

(м. Харків)

 

Сума збору на розвиток виноградарства, як і інших податків і зборів, має відображатися у звіті про фінансові результати.

Загальні вимоги до заповнення форми 2 відображено в Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затвердженому наказом Мінфіну України від 31.03.99 р. № 87, у пункті 16 якого зазначено: підприємства, які сплачують інші збори чи податки з обороту, показують їх у вільному рядку Звіту про фінансові результати. А таким є рядок 025. У цьому рядку підприємства — платники відповідного податку, збору (обов’язкового платежу) наводять суми податку з реклами, збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства, рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат тощо, які підлягають сплаті.

Олеся Полубуткіна, економіст-аналітик

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі